Ved at benytte denne side er jeg indforstået med brugen af cookies.
Du kan læse mere om vores persondatapolitik (GDPR) på denne side
Accepter

Annonce

Vælg dato: 2019-09-23

Vis programmer fra kl.:
Mandag d. 23. september
04:45Jens Blendstrup - ”Gud taler ud”
05:00Marina Aagaard - om sundhed med liv og sjæl
05:30
06:05Vanghusene Holbæk
06:45 (2:3)
07:05Møbelpolstrer
07:35Piccolina, Aarhus
08:00 (11)
08:30Om Ousted Kirke
09:00Rasmus Willig
09:30Bukkejagt på grænsen
10:00
10:30Ørre
11:20Kaspar Colling Nielsen
12:00
12:30Caroline Weber
13:00Gourmetdog
13:10et dansk vineventyr -
13:40Lindhardt og Christiansen
14:10
14:40Michael Falch - ”I et land uden høje bjerge”
14:50
15:00Rundt om grillen - jagt og vildt på grillen
15:50Saltsydehytte på Læsø
16:00Direkte
17:00 (104)
17:30Den Store Omstilling (4:11)
18:00 (2:3)
18:30BREXIT - den fortsatte saga om det splittede kongedømme
19:30Delizioso, Aarhus
20:00
20:30September
21:00
21:30
21:40Marrakech med Anne Hjernø (4)
22:00Freddy Wulff krydser sit jagtspor
22:30Produktion af Salmo-woblere (1:2)
23:00 (5)
23:30Den åbne have
00:00
Tirsdag d. 24. september
04:45Aalborg -
05:00Kinas fremmarch på verdensscenen
06:00Om Tunø Kirke
06:30Aabenraa (1)
07:00
07:30 (104)
08:00Freddy Wulff krydser sit jagtspor
08:30Produktion af Salmo-woblere (2:2)
08:55Mai-Britt Guldin
09:25
10:00Gæst Henrik ”Røde” Jensen
10:30Et kig indenfor i Danmarks største loge
11:05Sæson 2 (28)
12:00
12:30Den Store Omstilling (11:11)
12:55
13:25Troels Mylenberg
13:55
14:30Murer
14:50
15:00Samtaler mellem himmel og jord - Kristian Bøcker
15:30September
16:00Direkte
17:00Nina Goss (1:3)
17:30Piccolina, Aarhus
18:00La det gro
Efterår i haven
18:35Bagtanken med Søren Schultz Jørgensen
19:05Dykning i Costa Brava
19:25Mazel Klezmer Band
20:00
20:30Vidunderhulen (6:11)
21:00øgruppen ud for Frederikshavn -
21:35Cambodja -
22:10
22:35Bloom In The Park, Malmø
23:10Marrakech med Anne Hjernø (4)
23:30
23:50Strandhotellet, Blokhus
Onsdag d. 25. september
04:35 (6)
05:20
05:50 (2:3)
06:10Lynstegt tun
06:20 (2:2)
07:10 (5)
07:40Maler
08:00Produktion af Salmo-woblere (1:2)
08:30Buejagt - kanin og råvildt
09:00
09:30Spreckelsen, en underkendt arkitekt
10:00Marrakech med Anne Hjernø (4)
10:20
10:30Aarhus (2)
11:00Om Ålsø Kirke
11:30Dorrit Willumsen - ”Marie”
11:40fra ruin til kunst -
12:10Birte Pauls
12:40
13:10Jørn Henrik Petersen
13:40Mysteriet om det bundfældede gær
14:10Kystmuseet Rørvik
14:45Steen Bille
15:30fra modist til kunstner -
16:00
16:30Cock's & Cows Aarhus
17:00Michael Gray (2:3)
17:20Rudolph Tegners Museum
17:30Det bugter sig i bakke, dal (4:6)
18:00Produktionen (1:3)
19:05Sæson 2 (28)
20:00Onsdags Bingo
Direkte
21:05 (1:10)
22:15Nørager, Sønderborg
22:55September
23:25øgruppen ud for Frederikshavn -
00:00Produktion af Salmo-woblere (2:2)
   

Arrangementer og Sociale medier

 
 
dk4 | Rådmandsgade 55 | 2200 København N. | Tlf. 7025 3535
© Copyright dk4. Materialet må ikke gengives uden tilladelse.