Kl. 07.00
Hvordan
 
 

Annonce

Vælg dato: 2017-12-13

Vis programmer fra kl.:
Onsdag d. 13. december
06:10Coaching
06:45en ildsjæl i Aalborg -
07:00Hvordan
Chokoladefabrikken - flødeboller
07:10Det du tænker, skaber dit liv (2:4)
07:25Grøntsagsmoussaka
07:50Kostråd om
Vælg magert kød og kødpålæg
08:00Mallefiskeri i Ebro (1:2)
08:30Afrikansk bukkejagt
09:00
09:30 (1:2)
10:00
10:50
11:00Lucia
11:10Søhøjlandet
12:10Gæst Ida Auken
12:40Innovation og kultur viser vejen (2:4)
13:10Ulovlig hundehandel - hvad har din hund med i bagagen?
13:40ånden lever videre -
14:10e-Banking og sikkerhed
14:50
14:55Jacob Mark
16:00En buket af jul (3:4)
16:30Nordvestslovenien
17:00Lucia
17:10Görlitzer
17:25 (1)
18:25Rane Willerslev
18:55Mysteriet om det bundfældede gær
19:25Frihed og salg (2:3)
20:00Direkte
21:05Begyndelsen på en ny karriere
21:45Gæst Benjamin La Cour
22:15Salon H.C. Andersen
Nissen hos spækhøkeren
22:30De socialt udsatte
23:30Livsvalg
Anne Dorte Michelsen
23:55Mallefiskeri i Ebro (2:2)
Torsdag d. 14. december
06:00Juice it up
Sæson 2 (2:2)
06:30Barbara Hoff Esbjørn
07:00
07:35Dyrk drømmen på trods (3:4)
07:45Urban Bars Calisthenics
08:00 (1)
09:00Arne Øland
09:35Jellyfish, Hamborg
10:10Mørkt stof
10:40Hobby og Fritid
Veteranbiler
11:00Lys
11:10
11:20Vi skriver derhjemme
11:30
12:05
12:35Odense Midtby 2016
13:25Special - (4:10)
13:50Om at blive ældre
14:20”Det er aldrig for sent at sige sin mening”
14:50
15:00Rane Willerslev
15:30Tegners Museum
16:00Direkte
17:00Lys
17:10EU, kommunerne og naturen
17:45 (7)
18:15
18:30Gæst Benjamin La Cour
19:00De socialt udsatte
20:00 (3)
21:00
21:30
22:00”Merry Christmas, baby”
23:05Rasmus Nordqvist
Fredag d. 15. december
06:05Den levende skov
06:30fremtidens Europa - EU 27 (2:2)
07:00Handling skaber forvandling (4:4)
07:10Salsiccia-pølser med kartoffelmos
07:35Naturligvis
Fødevarerkvalitet
08:05
08:10Ribe 2017
08:55Den danske rejsebranche
09:35Madbrød
09:50
09:55Eske Willerslev
10:25
11:05Bibel
11:10
11:20Literacy
11:30Myter om katte
12:00Gæst Benjamin La Cour
12:30
12:55Gæst Inge Margrethe Hansen
13:2010 år efter -
13:50Monstre og uhygge
14:20
14:30
15:00Mallefiskeri i Ebro (1:2)
15:30Polske medaljebukke
16:00Direkte
17:00Bibel
17:10Salon H.C. Andersen
Nissen hos spækhøkeren
17:20Hvordan
Herregårdssnitter
17:30 (13)
18:00Syværkstedet
Jul
18:15Mette Bock
18:30En buket af jul (3:4)
19:00Henrik Palle
20:00Kvinderne fra Borgen
Menneskesyn
20:55Obidos
21:30
23:35Gløgg i Nyhavn
23:45Mette Bock
00:00Jagtmagasinet
Drivjagt i Letland
 
       
dk4 | Rådmandsgade 55 | 2200 København N. | Tlf. 7025 3535
© Copyright dk4. Materialet må ikke gengives uden tilladelse.

Annonce